Home > DUK > Žemėlapiai > Kaip atnaujinti Garmin žemėlapius

Kaip atnaujinti Garmin žemėlapius

Žemėlapiai prietaisuose būna įvairūs, bet atnaujinant juos galima suskirstyti į dvi grupes. Pirmieji tai gamykliniai Garmin žemėlapiai, kurie jau būna įkrauti į prietaisą, tai dažniausiai būna City Navigator Europe jei prietaisas įsigytas Europoje (arba kažkokia Europos dalis - centrinė, rytinė ar pan.). Šiuos žemėlapius galima atnaujinti su Garmin kompanijos programa Garmin Express - http://software.garmin.com/en-US/express.html .Programa nemokama. Žemėlapiai atsiunčiami ir įrašomi Internetu, kadangi jie jau dideli ir paskutinė jos versija jau viršijo 4 Gb rekomenduojame pasirūpinti microSD kortele, nes kai kuriuose modeliuose į vidinę atminti žemėlapis jau gali netilpti. Prietaisų kurie turi prie modelio kodus LM ar LMT žemėlapiai atnaujinami nemokamai, kitais atvejais gali būti kad teks papildomai įsigyti vienkartinį atnaujinimą arba teisę atnaujinti žemėlapius toliau nemokamai.

Kita žemėlapių grupė tai kitų nei Garmin gamintojų pagaminti žemėlapiai. Lietuvoje tai yra Lietuvos Kelių, Lietuvos TOPO Offroad ir Lietuva TOPO Vandenys žemėlapiai.Juos atnaujinti galite šiame puslapyje - http://www.garmin-maps.lt. Prieš diegiant žemėlapius Jums reikės įdiegti Garmin Communicator įskiepį - http://www.garmin-maps.lt/files/CommunicatorPlugin_420.exe , įdiegimas Internetu veikia tik su Internet Explorer (naršyklėje reikės leisti naudoti Garmin Communicator įskiepį).

Kaip įdiegti TOPO Offroad - https://la.fedingas.lt/217862-Kaip-%C4%AFdiegti-Lietuva-TOPO-Offroad-%C5%BEem%C4%97lap%C4%AF-Windows-1011-platformoje