Home > DUK > Stebėjimo įranga (trackers) > trackmap.lt trumpa instrukcija

trackmap.lt trumpa instrukcija

Atsidarę trackmap.lt tinklapį suveskite prisijungimo duomenis kuriuos gavote iš mūsų el. paštu. Prisijungus prie trackmap.lt paspauskite viršuje kairėje esantį "+" mygtuką:

Sekančiame lange įveskite norimą įrenginio pavadinimą ir jo identifikacinį numerį (Teltonikos atveju IMEI)

Išsaugokite jūsų suvestus duomenis nuspausdami "Išsaugoti" mygtuką. Jei viskas tvarkoje ir prietaisas tuo metu įjungtas bei užfiksuoti GPS palydovo signalai, žemėlapyje turėtumėte pamatyti savo įrenginį. Jei įrenginys ilgą laiką rodomas kaip neaktyvus patikrinkite ar teisingai suvedėte prietaiso identifikacijos kodą. Pastaba: informacija į serverį iš prietaiso siunčiama su tam tikrais laiko intervalais, todėl gali būti kad prietaisas taps aktyvus po tam tikro laiko. Kai kurie prietaisai taupydami bateriją "užmiega", tokiu atveju matysite paskutinę gautą iš jų poziciją. Prietaisai turi judesio daviklius, todėl jie tampa vėl aktyvus nuo judesio. Taip pat galite patikrinti įrenginio nustatymus, server turi būti "trackmap.lt", o port "5027" be kabučių (Teltonikos atveju, kitų gamintojų portas gali būti kitoks).

Jei naudosite įrenginį užsienyje jums reikės nusiųsti papildomas komandas daugiau apie tai čia - http://la.fedingas.lt/264140-Teltonika-%C4%AFrengini%C5%B3-Interneto-nustatymai-u%C5%BEsienyje

Dėmesio: trackmap.lt serveryje senesni nei 30 dienų aktyvumo duomenys trinami, todėl jei jie jums reikalingi pasidarykite jų kopijas "Ataskaitos" skiltyje. Jei jums būtina matyti daugiau įrenginių ar turite kitų klausimų, parašykite mums - info@trackmap.lt

Naudingos nuorodos: Jei norite naudotis šia paslauga telefone atsisiųskite mobilią aplikaciją:

Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=org.traccar.manager (arba apk - https://github.com/traccar/traccar-manager-android/releases/download/v4.0/app-regular-release.apk)

iOS - https://itunes.apple.com/us/app/traccar-manager/id1113966562

Naudokite tuos pačius prisijungimo duomenis kuriuos gavote iš mūsų el. paštu. Būtinai pasikeiskite programėlės nustatymuose serverį į "http://trackmap.lt"

Jei nenorite diegti papildomų programų galite tiesiog atidaryti "trackmap.lt" savo mobilaus telefono naršyklėje, kadangi puslapis pritaikytas mobiliems įrenginiams, tuomet tiesiog reikės įvesti savo prisijungimo duomenis ir galite paslauga naudotis taip pat kaip ir savo kompiuteryje.